آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

آثار ۱۷ زن عکاس در «فصل هشتم»

نمایشگاه گروهی «فصل هشتم» با نمایش آثار ۱۷ زن عکاس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، موسسه راز و گالری الهه با همکاری روزنامه همدلی، از ۱۷ اسفندماه نمایشگاهی را شامل گزیده عکس‌های این ۱۷ هنرمند برگزار می‌کنند.

مهسا احرابی‌فرد، فرزانه خادمیان، سولماز دریانی، سمیرا داورفرا، مریم رحمانیان، مریم زندی، آذین زنجانی، سارا ساسانی، مریم سعیدپور، اعظم شادپور، سمانه غلام‌نژاد، لیلا قدرت‌الهی‌فرد، سحر مختاری، مریم مجد، مهین محمدزاده، بیتا هادیان و شکوفه هاشمیان هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.

در بخشی از متن معرفی این نمایشگاه آمده است: «فصل هشتم روایتی است از نگریستن! نگریستن به زن، نگریستن به محالِ زبان است. دیدنی‌ست وَرا و والای تمامی دیدن‌ها … تمنایی آن‌قدر شگرف و محال که «ندیدن» است. چراکه تلاشی است در نگریستن به مرزهای زبان و به نیت محال و نافرجام، اما اجتناب‌ناپذیرِ نگریستن به ورای آن؛ نگریستن به زن؛ شعر.»

این نمایشگاه تا ۱۹ اسفندماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری «الهه» به نشانی خیابان آفریقا، انتهای خیابان گلفام، سمت راست، بن‌بست امینی، شماره ۳ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

شب نشینی خرچنگ ها

شب‌نشینی خرچنگ‌هاست دور بایستید! کاش به غیرت یک نفر در این مملکت بر بخورد که این همه آدم، شبانه‌روز در تقلای مهاجرت هستند؛ از پزشک

ادامه مطلب